Pokazywanie postów oznaczonych etykietą dove. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą dove. Pokaż wszystkie posty
wtorek, grudnia 17, 2013
Raz, dwa, trzy - zestaw Dove zgarniasz Ty
Raz, dwa, trzy - zestaw Dove zgarniasz Ty :)
Zapraszam wszystkich serdecznie na szybkie, świątecznie rozdanie.
W związku z tym, że święta są już blisko, to i zasady tego rozdania będą proste :)
Wpisz w komentarzu pod postem chęć otrzymania jednego z dwóch dostępnych zestawów kosmetyków marki Dove oraz podaj swój adres mailowy. I to wszystko? Dokładnie tak :) Czekaj jeszcze chwil kilka na wyniki, a ogłoszę je szybko, bo w środę 18.12.2013r wieczorem.
Powodzenia :)
Wpisz w komentarzu pod postem chęć otrzymania jednego z dwóch dostępnych zestawów kosmetyków marki Dove oraz podaj swój adres mailowy. I to wszystko? Dokładnie tak :) Czekaj jeszcze chwil kilka na wyniki, a ogłoszę je szybko, bo w środę 18.12.2013r wieczorem.
Powodzenia :)
REGULAMIN KONKURSU
1. Konkurs organizowany jest przez rozowaszpilka.blogspot.com oraz markę Dove. Realizowany jest na zasadach określonych
niniejszym regulaminem i zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami
prawa.
2. Sponsorem nagród jest marka Dove. Nagrodę stanowią dwa zestawy kosmetyków marki Dove. Nagroda nie podlega zamianie na inną, ani zamianie na ekwiwalent pieniężny.
3. Uczestnicy mają za zadanie zostawić komentarz pod postem Raz, dwa trzy - zestaw Dove zgarniasz Ty w którym wyrażą chęć otrzymania zestawu kosmetyków Dove i podadzą adres email.
4. Zamieszczając komentarz, autor tym samym przyjmuje warunki Regulaminu i wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie danych osobowych ( Dz.U.Nr.133 pozycja 883).
5. Ostateczny termin zamieszczania komentarzy upływa dnia 18 grudnia 2013r., godz. 18.00. Komentarze pozostawione po tym terminie nie będą brane pod uwagę.
6. Spośród wszystkich wpisów wybiorę 2 zwycięzców. Wyniki zostaną ogłoszone 18 grudnia 2013 r. za pośrednictwem bloga, a nagroda zostanie wysłana pocztą za pośrednictwem firmy Dove w ciągu 7 dni kalendarzowych od otrzymania danych adresowych, na które czekam do 19 grudnia 2013 r. do godziny 18:00
7. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.).
8. Niniejszy Regulamin wchodzi w życie z dniem rozpoczęcia konkursu (17.12.2013r.) i obowiązuje do czasu jego zakończenia.
2. Sponsorem nagród jest marka Dove. Nagrodę stanowią dwa zestawy kosmetyków marki Dove. Nagroda nie podlega zamianie na inną, ani zamianie na ekwiwalent pieniężny.
3. Uczestnicy mają za zadanie zostawić komentarz pod postem Raz, dwa trzy - zestaw Dove zgarniasz Ty w którym wyrażą chęć otrzymania zestawu kosmetyków Dove i podadzą adres email.
4. Zamieszczając komentarz, autor tym samym przyjmuje warunki Regulaminu i wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie danych osobowych ( Dz.U.Nr.133 pozycja 883).
5. Ostateczny termin zamieszczania komentarzy upływa dnia 18 grudnia 2013r., godz. 18.00. Komentarze pozostawione po tym terminie nie będą brane pod uwagę.
6. Spośród wszystkich wpisów wybiorę 2 zwycięzców. Wyniki zostaną ogłoszone 18 grudnia 2013 r. za pośrednictwem bloga, a nagroda zostanie wysłana pocztą za pośrednictwem firmy Dove w ciągu 7 dni kalendarzowych od otrzymania danych adresowych, na które czekam do 19 grudnia 2013 r. do godziny 18:00
7. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.).
8. Niniejszy Regulamin wchodzi w życie z dniem rozpoczęcia konkursu (17.12.2013r.) i obowiązuje do czasu jego zakończenia.
wtorek, listopada 19, 2013
Piękny weekend ♥
W ostatni weekend dzięki marce Dove spędziłam absolutnie cudowne chwile w uroczym SPA Afrodyta w Radziejowicach pod Warszawą. Planowałam obszerną relację fotograficzną, jednak okazało się, że Dove pomyślało o wszystkim i przez cały pobyt towarzyszył nam fotograf, więc ostatecznie postawiłam na relaks, a zdjęć zrobiłam dosłownie kilka i do tego jakości średniej, bo telefonicznej :) Dziś więc tylko donoszę, że było absolutnie wSPAniale, zabiegi były bardzo przyjemne, cały kompleks pięknie położony, ze wszelkimi udogodnieniami, a organizatorzy zrobili wszystko aby każda z uczestniczek poczuła się naprawdę pięknie ♥
Dziękuję marce Dove za zaproszenie, a dziewczynom, które były tam ze mną na miłe towarzystwo :*
Do następnego :)
Kilka ujęć, które znalazłam w telefonie, a zdjęcia robione przez fotografa obiecuję wrzucić jak tylko zostaną udostępnione :)
Enjoy!
1. Gotowa :)2. Kawa przed podróżą.
3. Zaraz będzie obiad :]
4. Kosmetyki Thalgo
1. Grota solna
2. Basen
3. Relaks
4. Afrodyta
1. Party time!
2. Dove ♥
3. Szpilki Szpilki
4. A przy barze... :)
sobota, listopada 09, 2013
DOVE Intense repair / Odżywka bez spłukiwania
Odkąd pamiętam moje włosy mają tendencję do plątania. Szukam więc nieustannie patentów, które ułatwią ich codzienne rozczesywanie. Pamiętam, że prawdziwym przełomem okazał się Tangle Teezer, czyli szczotka magiczna, bez której nie wyobrażam już sobie codziennego czesania włosów. TT wiele ułatwił, jednak odpowiednia pielęgnacja w przypadku długich (zresztą krótkich również!) włosów jest równie ważna. Szampony i odżywki zmieniam dość często, bo moje włosy nie lubią monotonii, więc kombinuje i szukam, znajdując po drodze prawdziwe perełki.
Na fali poszukiwań czegoś, co wspomoże w trudnych sytuacjach rozczesywanie włosów stanęła odżywka w sprayu bez spłukiwania
firmy Dove. Stanęła na półce i zostałą ze mną na stałe (mam już 3
opakowanie tej odżywki!), bo okazała się absolutnie genialnym produktem,
który w awaryjnych, jak i codziennych sytuacjach w walce o piękne włosy
sprawuję się wybornie.
Odżywka zapakowana jest w 200 ml butelkę wykonaną z solidnego tworzywa, w
kolorach, które kojarzą się z Dove, czyli biały i niebieski. Dove Intense repair to odżywka dwufazowa, która ma zapobiegać
łamaniu i rozdwajaniu się końcówek, oraz nawilżać i
zmiękczać włosy.
Konsystnecja odżywki jest ultralekka, a na duży
plus zasługuje fakt, że nie obciąża włosów i ich nie skleja. Dosłownie
kilka 'psików' wystarczy i możemy cieszyć się miękkimi, pachnącymi i fajne
nawilżonymi włosami. Stosuję ją, zgodnie z zaleceniami na opakowaniu, zarówno na mokre, jak i suche włosy, po
prostu zawsze wtedy, kiedy są silnie splątane, a wymagają rozczesania.
Odkrycie tej odżywki to dla mnie duże ułatwienie w codziennej pielęgnacji włosów, więc jeżeli jeszcze jej nie znacie, a borykacie się problemem splątanych włosów to z całą odpowiedzialnością polecam. Muszę jednak zaznaczyć, że mimo, iż odżywkę stosuję regularnie, jest ona tylko uzupełnieniem, wspomagaczem w rozczesywaniu, ewentualnie produktem SOS w przypadku doraźnej pomocy przy suchych włosach. W moim odczuciu nie zastąpi stosowania masek, odżywek, czy innych kosmetyków, które dogłębnie nawilżają i odżywiają włosy.
Odżywka dostępna jest w cenie od 11 do 20 zł, właściwiwe w większości drogerii, które możemy spotkać w naszych miastach.
Jak jesteśmy już w temacie pielęgnacji włosów to muszę Wam powiedzieć, że od dzisiaj zaczynam suplementację i wzmacniam się od wewnątrz. Postawiłam na tabletki marki SOLGAR Włosy, skóra, paznokcie. Czekam na absolutnie boskie efekty :D
niedziela, września 15, 2013
Niedziela
Za oknem zimno, ale w domu bardzo przyjemnie, leniwie, niedzielnie... Było malowanie paznokci, aromatyczne śniadanie, nawet ciasto z malinami dzisiaj już zjadłam :) Jak już jesteśmy przy cieście to ostatnio obiecałam Magdzie przepis. Wklejam więc na końcu posta :] Proszę się częstować. Ale uprzedzam - jest szybkie, łatwe i przepyszne :) Nastrój w to niedzielne popołudnie wyborny, pozostaje mi więc życzyć Wam i sobie - chwilo trwaj...
Na paznokciach zmalowałam takie coś - miało być na serdecznym kropkowe serduszko, ale nie starczyło cierpliwości, więc są same kropki :] Może następnym razem się uda.
Mimo, że miałam nie otwierać kolejnego kremu do rąk, jednak w tym przypadku nie wytrzymałam - od wczoraj pieści moje zmysły (no i dłonie też:>) limitowana wersja kremu do rąk - otulająca wersja od Pat&Rub. Jest absolutnie boska, rączki gładkie i delikatne, zapach obłędny!
Kilka nowości z DMu do mnie też zawitało w ostatnich dniach - żele Balea i ulubiony duet z Alverde do włosów. Fantastyczne kosmetyki w fantastycznych cenach :) Znacie, lubicie cuda z drogerii DM?
Była też paczka z Dove. Odkrywam powoli nowości do włosów, pierwsze wrażenia bardzo pozytywne. Zobaczymy jak będzie dalej.
No i na koniec obiecany przepis na malinowe ciasto.
Przyjemnej niedzieli Wam życzę,co robicie?:)
piątek, sierpnia 09, 2013
Nowości u Szpilki :)
Piątek wieczór to idealny czas na nowości, które pojawiły się u mnie w ostatnim czasie. Na początek przemiła niespodzianka w ramach współpracy z Dove. Paczka idealna na lato -balsamy brązujące, żel pod prysznic w ulubionym zapachu, dezodoranty i antyperspiranty, bo świeżość w takie upały to podstawa :)
O podkreślone oko zadbał L'Oreal Paris. Mam okazję testować dwa nowe produkty tej marki. Maskarę Volume Million Lashes - Noir excess, którą później zmywam micelem Ideal soft. Już próbowałam i muszę przyznać, że całkiem udany z nich duet :)
Kolejne nowości to pastelowe lakiery Essie, mój faworyt to bikini so teeny
No i moi absolutni ulubieńcy, a mianowicie dwie nowości, które niedawno pojawiły się w sklepie Pat&Rub. Nie mogłam przejść obok nich obojętnie, więc już są u mnie i mają się dobrze :) Masło orzeźwiające do ciała z edycji limitowanej oraz wodna mgiełka do twarzy i ciała. Kusi mnie również seria otulająca - to limitka, więc spróbować muszę koniecznie :)
No, to nowości pozostają z Wami, a ja idę szykować się do kina :)
wtorek, marca 12, 2013
Piękno z marką Dove - Konferencja prasowa
Wczoraj, tj .11 marca w Warszawie odbyła się konferencja prasowa, której organizatorem była marka Dove. Jest mi niezwykle miło, iż mogłam uczestniczyć w tym wydarzeniu. Głównym tematem spotkania było szeroko rozumiane piękno i rozpoczęcie nowej kampanii Dove. Odkryjmy w sobie piękno. Wnętrze na Mysiej 3, gdzie odbył się event świetnie współgrało z tematem przewodnim konferencji - było przestronnie, półki były pełne kosmetyków Dove, a duża ilość białych tulipanów wprowadzała pozytywny i wiosenny nastrój, mimo, iż na zewnątrz panowała śniegowa aura.
Konferencja była prowadzona przez Beatę Sadowską, a ekspertkami Dove
były dr Joanna Heidtman -psycholog oraz dermatolog dr Monika Serafin.
Na
konferencji oprócz poruszanego tematu piękna przekazano nam
również wyniki badań, z których wynika, że tylko 2% Polek uważa
się za atrakcyjne, 8% za ładne, a żadna z zapytanych kobiet w Polsce
nie uważa, że jest piękna! Jest to smutne, po tym spotkaniu obudziła się we mnie misja i chęć zmiany tak surowego odbierania siebie, mam
plan i będę go sukcesywnie realizować. Mam nadzieję, że będziecie ze mną
i razem będziemy pięknieć na wiosnę :)
Na koniec niezwykle piękna i pyszna sałatka z dodatkiem świeżych kwiatów, którą miałyśmy okazję spróbować po konferencji.




























