Dziękuję pięknie wszystkim za udział w świątecznym rozdaniu z marką Dove. Nagrody są dwie, więc i jest dwoje zwycięzców. Oto wygrani:
Dziewczyny gratuluję serdecznie i proszę o wysłanie na maila adresów do wysyłki.
Pozdrawiam wszystkich cieplutko ♥

Luthienn, gratuluję! :))
OdpowiedzUsuńGratulacje ;)
OdpowiedzUsuńGratulacje ;)
OdpowiedzUsuńGratuluję
OdpowiedzUsuńGratuluję :)
OdpowiedzUsuńGratulacje :)
OdpowiedzUsuńOjej, jak się cieszę :)) Już skrobię maila do Ciebie :)
OdpowiedzUsuńGratulacje :)
OdpowiedzUsuńgratki :)
OdpowiedzUsuńGratulacje dziewczyny :)
OdpowiedzUsuńgratuluję ;)
OdpowiedzUsuńGratki :)
OdpowiedzUsuńgratuluje :)
OdpowiedzUsuńGratulacje :)
OdpowiedzUsuńGratuluję !
OdpowiedzUsuńdziewczynki super, bravo ;)
OdpowiedzUsuńgratulacje :)
OdpowiedzUsuńGratuluję :)
OdpowiedzUsuńgratulujé :))))
OdpowiedzUsuń